O Nas

ASEKURANT

Agencja Ubezpieczeniowa

Agencja Ubezpieczeniowa ,,ASEKURANT’’ rozpoczęła działalność w 1994 roku. Posiadamy dwie placówki – w Wadowicach oraz w Oświęcimiu, dzięki czemu klient ma możliwość wyboru najdogodniejszego miejsca, w którym może zawrzeć ubezpieczenie. Na życzenie klienta mamy także możliwość dojazdu w wybrane miejsce , celem przedstawienia szerszej oferty ubezpieczenia. Oferujemy profesjonalną obsługę przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Nazwa ,,ASEKURANT’’ wskazuje na to, że Agencja obejmuje opieką wszystkich swoich klientów zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorców, a co za tym idzie zapewnia kompleksową ofertę, fachową obsługę i możliwość wyboru optymalnych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Porównujemy oferty kilku Towarzystw Ubezpieczeniowych, stosujemy wszystkie możliwe zniżki i promocje, negocjujemy cenę końcową z Towarzystwami.

W prawie 30-letniej działalności naszej Agencji, zaufało nam już kilkanaście tysięcy klientów indywidualnych oraz urzędy, przedsiębiorstwa takie jak: Starostwa, szpitale, apteki, sklepy, warsztaty stolarskie i samochodowe, tartaki, zakłady produkcyjne, firmy przewozowe, budowlane i transportowe.

Wadowice

ul. Batorego 2a/1